تور تفلیس

سفر به تفلیس

تور تفلیس

تور تفلیس یکی از جذاب ترین و تاریخی ترین مقاصد نزدیک ایران می باشد. تور تفلیس شامل بازدید از شهری تاریخی و حمام های گوگرد معروفش می باشد. اگر قصد بازدید از شهری تاریخی و جاذبه هایش دارید می توانید از تفلیس دیدن کنید. همچنین می توانید با استفاده از تورهای ترکیبی تفلیس و باتومی، بازدیدی تاریخی و گردشی ساحلی را تجربه کنید.

تور تفلیس

تفلیس

تفلیس ، پایتخت گرجستان، یکی از شهرهای دیدنی و بسیار قدیمی این سرزمین است که تاریخی پرفراز و نشیب و فرهنگی غنی دارد. در طول تاریخ اقوام مختلفی به آن هجوم برده و شهر را به آتش کشیده اند اما بعد از هر بار ویرانی مرمت شده و و بسیاری از آثار تاریخی آن نگهداری شده است.

این شهر در قرن 5 تاسیس شده و تاکنون حدود 29 بار بازسازی شده است. سفر گردشگران به این شهر هم بیشتر بخاطر وجه های تاریخی آن می باشد. در تفلیس می توانید ابناهای باستانی و مدرن زیادی را ببینید که هر کدام مربوط به دوران خاصی است و سبک منحصر بفردی دارد. سکونت گاه های این شهر اغلب خانه های بزرگی هستند که اکثرا کج ساخته شده اند و هر کدام حیاط کوچکی دارد. محلات با کوچه های باریک و درهمی به هم اتصال یافته اند و گه گاهی بین آن ها میدان های کوچکی هم وجود دارد.

تور تفلیس ، پارک ریکه

جاذبه های گردشگری  تور تفلیس

در سفر به تفلیس از بازدید از جاذبه های زیر لذت ببرید:

 • قلعه ناریکالا: 

  یکی از دیدنی ترین بناهای تاریخی شهر قلعه ناریکالا می باشد که در قرن چهارم به دست اعراب ساخته شده است. این قلعه بر فراز تفلیس قرار گرفته و چشم اندازی گسترده رو به شهر دارد.

تور تفلیس ، قلعه ناریکالا

 • پل صلح تفلیس: 

  این پل یکی از برجسته ترین آثار معماری و از برترین جاذبه های گردشگری ساخته شده در تفلیس است. پل صلح بسیار مدرن بوده و حال هوای شهر را امروزی کرده است. اگر علاقه مند به معماری هستید از دیدن آن حتما لذت خواهید برد.

تور تفلیس ، پل صلح

 • مجسمه مادر گرجستان: 

  اگر در خیابان های شهر رانندگی کنید، در هر کجا که باشید با بالا بردن سرتان این مجسمه عظیم را خواهید دید. مجسمه مادر گرجستان زنی با لباسی سنتی است که یک کاسه شراب را در دستش نگه داشته است. این مجسمه سمبل  گرجستان محسوب می شود.

تور تفلیس ، مجسمه مادر

 • تله کابین: 

  یکی از محبوب ترین کارهایی که گردشگران در تفلیس انجام می دهند، سوار شدن بر تله کابین است. این سواری با این که کوتاه است، اما بهترین راه برای دیدن شهر از بالا می باشد.

تور تفلیس ، تله کابین

 • کلیسای جامع تثلیث: 

  کلیسای جامع تثلیث با معماری بینظیر و نماهای طلا کاری شده در نوع خود یکی از باشکوه ترین کلیساها در جهان شناخته شده است. مسافران می توانند در درب ورودی با دریافت لباسی مخصوص به صورت رایگان وارد کلیسا شوند و از آن بازدید نمایند.

تور تفلیس ، کلیسای جامع تثلیث

 • دریاچه لاکپشت: 

  این دریاچه در جنوب غربی شهر و در بالای تپه ای مرتفع واقع شده است. اطرافش توسط جنگل ها احاطه شده و مکانی محبوب برای سپری کردن ایام تعطیلات است. غالباً جشنواره ها و مراسمات مهم شهر هم در اینجا و در تابستان برگزار می شوند.

 • شهر قدیم تفلیس: 

  یک بخش بسیار جذاب از پایتخت، شهر قدیم نام دارد که در آن می توانید خانه هایی باستانی و ابنیه های تاریخی را ببینید. خیابان های باریک و پر پیچ و خم آن سنگفرش شده و حسی نوستالژیک به مسافران می دهد. شهر قدیم تفلیس دارای رستوران های محلی و کافه های زیادی هم می باشد.

تور تفلیس ، شهر قدیم تفلیس

با ما همسفر باشید در تور تفلیس همراه با تجربه بازدید از سواحلی خاص و بی نظیر.

مجموعه کافه سفر تلاش دارد تا در تور تفلیس، بهترین خدمات را ارائه داده و سفری به یادماندنی برای شما عزیزان رقم بزند.