هلدینگ گردشگرس سپهر سفر پارسیان فعالیت خود را از سال 1389 آغاز نموده است، در این سال ها همیشه رضایت کامل مسافران را مهمترین هدف خود قرار داده و با ارائه خدماتی با کیفیت و مشتری محور به مسافران و آژانس های همکار، توانسته در صنعت گردشگری کشور پیشرو باشد. از طرفی با استقبال بالای مسافران به سرعت مسیرهای پروازی به نحوی گسترش پیدا کرده که امروزه در اکثر مسیرهای اصلی دارای بالاترین ظرفیت پروازی می باشد. شرکت صنم پرواز با قوی ترین زیر ساخت ها، بالاترین استاندارد ها و کامل ترین شبکه توزیع می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید و با بکارگیری نظرات سازنده اعضا و برقراری پایه های ارتباطی نوین با اعضا، کارگزاران، خطوط هوایی و راهنمایان، در مسیر هدف نهایی خود گام بردارد. ما هر چالش را فرصتی می دانیم و باور داریم جایگاه ما به عنوان شناخته شده ترین پیشگام در صنعت گردشگری به خوبی تثبیت شده است.

در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات گردشگری در سطح کشور، شرکت صنم پرواز با هدف توزیع سریع خدمات جهانگردی همراه با بالاترین کیفیت و با ارائه سرویس های آنلاین منحصر به فرد مسافران توانسته به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه در این صنعت معرفی شود. صنم پرواز با بهره‌ مندی از تیمی مجرب و جوان آماده ارائه ی کلیه ی خدمات مسافرتی و گردشگری به هموطنان عزیزمان می‌باشد. گروه ما در تلاش است تا با استفاده از تخصص، تجارب، فعالیت ها و برگزاری سفرهای گروهی داخلی و خارجی، صنم پرواز را به عنوان یکی از برترین مجریان تخصصی تورهای طبیعت گردی و ایرانگردی، سفرهای گروهی و انفرادی خارجی، و ارائه خدمات گردشگری مطرح نمایند. ما در صنم پرواز شعاری را سر لوحه کارمان قرار داده ایم و آن این است: زندگی کوتاه است و جهان بسیار گسترده پس تمام تلاشمان را می کنیم تا بهترین خاطرات را برای شما به ارمغان بیاوریم. کارکنان ما هر روز بی کم و کاست این شعار را الگوی کار خود قرار داده و در راستای خدمتی منحصر به فرد به مسافران عزیز به این باور رسیده اند که می توانند در خلق بهترین ها برای مشتریان اثرگذار باشند. نتیجه این تلاش ها همیشه اعتماد و احترامی است که به وسیله شما مسافران عزیز و محترم کسب کرده ایم.


همچنین لازم به ذکر است که این شرکت به عنوان یکی از زیر مجموعه های هلدینگ توسعه گردشگری پارسیان یکی از سیاست های خود را توسعه گردشگری در ایران اسلامی و ترویج سفر و مسافرت در بین ملت عزیز ایران قرار داده است.